firma | Kemu.pl pracownia projektowania krajobrazu

Kemu.pl pracownia projektowania krajobrazu

firma

Pracownia projektowania krajobrazu Kemu to młoda dynamicznie rozwijająca się firma, której założycielem jest mgr inż. Ewa Kępka –  Mućko, absolwentka Akademii Rolniczej w Szczecinie. Firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej założycielki, zdobytego podczas pracy i tworzenia w poprzednich pracowniach projektowych.

Celem pracowni jest stworzenie na polskim rynku firmy, która oferować będzie pełną kompleksowość usług w procesie projektowania szeroko pojętego krajobrazu. Świadczone przez  naszą pracownię usługi charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalizmem wykonania. Poprzez pełny wpływ na proces projektowania i bezpośredni kontakt z klientem, wykonywane projekty stanowią  autorską wypowiedź naszej pracowni. Chcemy wdrożyć na regionalny rynek nowatorskie spojrzenie na architekturę krajobrazu i  nowoczesne rozwiązania przestrzenne.

Nasza pracownia na Państwa zlecenie przeprowadzi  cały proces inwestycyjny – od wykonania projektu, we wszystkich niezbędnych fazach, poprzez dokumentację wielobranżową w pełnym zakresie, po oddanie obiektu do użytku. Wykonujemy  projekty  budowlane i wykonawcze, wraz z uzgodnieniami formalnoprawnymi niezbędnymi do uzyskania prawomocnych decyzji administracyjnych. działamy w zakresie:

  • projektowania ogrodów indywidualnych wraz z nadzorem nad ich wykonaniem,
  • projektowania zieleni dla przestrzeni publicznych (parki, skwery, założenia zabytkowe, zieleń przy infrastrukturze drogowej),
  • formalno – prawnych aspektów związanych z zielenią ( uzyskanie pozwolenia na wycinkę, szacowanie opłat administracyjnych związanych z wycinką, karty informacyjne przedsięwzięć, projekty na terenach Natura 2000),
  • kontaktu z klientem prywatnym i instytucjonalnym;

Firma współpracuje z osobami i firmami  z długoletnim doświadczeniem zawodowym, z biurami architektonicznymi (semarchitekci.pl) i centrami ogrodniczymi.

Wieloletnia współpraca z Centrum Ogrodniczym Iwona Żołnierz w Rybniku zaowocowała wieloma realizacjami na terenie Rybnika oraz jego okolic.

0,265 s, 25 queries -->